Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Asistnet Work Group

Pracownik magazynowy/ praca dla kobiet i mężczyzn/ wolne weekendy

  • Błonie, dolnośląskie pow. średzki

Komornik

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • przyjmowanie i rozmieszczanie towarów w magazynie
  • sprawdzanie zgodności ilości towaru z dokumentami
  • przygotowywanie przesyłek zgodnie ze zleceniem
  • formowanie palet, paczek, foliowanie i ich zabezpieczenie
  • uzupełnianie dokumentacji magazynowej
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • zdolności manualne
  • chęci do pracy
  • samodzielność w realizacji zadań

Oferujemy

  • pracę od poniedziałku do piątku
  • możliwość pracy w większym wymiarze godzin (po okresie wdrożenia)
  • umowę zlecenie na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie: 28 brutto/h
  • stabilne zatrudnienie (możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą)
  • bezpłatny dojazd do/ z pracy z miejscowości: Malczyce, Chomiąża, Jastrzębce, Środa Śląska, Komorniki, Źródła, Błonie, Wróblowice
  • opiekę koordynatora Asistwork na miejscu