Specjalista / Specjalistka ds. kadr i płac

FISCAL CONSULTING GROUP sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Specjalista ds. kadr i płac

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

- Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej.
- Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK.
- Sporządzanie i weryfikacja list płac.
- Monitorowanie ważności badań okresowych pracowników, szkoleń BHP.
- Przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników.
- Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników (absencji).
- Obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programu Optima.
- Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilnoprawnych oraz dokumentów związanych z przebiegiem i rozwiązywaniem współpracy.
- Prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Nasze wymagania

- Doświadczenie na stanowisku kadrowo-płacowym.
- Znajomość zagadnień kadrowo-płacowych.
- Znajomość programu ERP Optima.
- Podstawowa znajomość przepisów z zakresu prawa pracy.
- Obsługa programu MS Excel.
- Komunikatywność i inicjatywa w działaniu.
- Umiejętność zorganizowania własnej pracy.

To oferujemy

- Premie uznaniowe
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia bogatego doświadczenia.
- Cykliczne szkolenia branżowe podnoszące kompetencje.
- Bardzo dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera.
- Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.
- Współpracę z doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem.

O nas
Podstawę działalności „FCG” Fiscal Consulting Group Sp. z o.o. będącą spółką doradztwa prawno-podatkowego, stanowi kompleksowe świadczenie doradztwa podatkowego, prawnego, usług księgowych, usług finansowych oraz usług z zakresu kadr, płac i ZUS.
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)