Główny księgowy / Główna księgowa

FISCAL CONSULTING GROUP sp. z o.o.
  • Wrocław, dolnośląskie

Księgowy

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków

- Księgowanie faktur zakupu i sprzedaży.
- Uzgadnianie sald kont oraz rozrachunków z dostawcami.
- Miesięczna kontrola sald kont księgowych.
- Przygotowywanie deklaracji VAT i CIT, PIT.
- Zarządzanie i nadzór nad zespołem księgowym.

Nasze wymagania

- Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku księgowym i znajomość zagadnień księgowych.
- Znajomość przepisów prawa podatkowego (PIT, CIT, VAT) oraz Ustawy o rachunkowości.
- Obsługa programu MS Excel.
- Znajomość programu ERP Optima.
- Komunikatywność i inicjatywa w działaniu,
- Umiejętność zorganizowania pracy własnej oraz pracy z zespołem.

To oferujemy
- Premia uznaniowa.
- Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia bogatego doświadczenia.
- Cykliczne szkolenia branżowe podnoszące kompetencje zawodowe.
- Bardzo dobre warunki pracy i przyjazna atmosfera.
- Wszystkie narzędzia niezbędne do pracy.
- Współpracę z doświadczonym i wykwalifikowanym zespołem.

O nas

Podstawę działalności „FCG” Fiscal Consulting Group Sp. z o. o., będącą spółką doradztwa podatkowego, stanowi kompleksowe świadczenie doradztwa podatkowego, prawnego, usług księgowych, usług finansowych oraz usług z zakresu kadr, płac i ZUS.
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)