Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024

Inspektor weterynaryjny ds. bezpieczeństwa żywności

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii z/s w Siedlcach
  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca administracyjno – biurowa z wykorzystaniem komputera oraz urządzeń biurowych (fax, kserokopiarka, niszczarka do papieru, skaner, drukarka ),

- zadania wykonywane w siedzibie Inspektoratu oraz poza siedzibą (częste wyjazdy służbowe),

- kierowanie samochodem służbowym,

- kontakt z klientem zewnętrznym,

- kierowanie samochodem osobowym,

- stres związany z przeprowadzeniem kontroli,

- zagrożenie korupcją,

- budynek przy ulicy Kazimierzowskiej 29,

- stanowisko zlokalizowane w pokoju biurowym na parterze,

-parter budynku B Inspektoratu jest dostosowany dla potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową,

- pomieszczenie higieniczno - sanitarne jest dostosowane dla potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową,

- w budynku nie występują uciążliwe, szkodliwe czy niebezpieczne warunki pracy,

  • Wykonuje z upoważnienia Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii czynności kontrolne z wykonywanych zadań ustawowych przez powiatowych lekarzy weterynarii woj. mazowieckiego w zakresie bezpieczeństwa produktów pochodzenia zwierzęcego.
  • Rozpatruje odwołania od decyzji powiatowych lekarzy weterynarii woj. mazowieckiego, przygotowuje projekty decyzji pod podpis Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii.
  • Rozpatruje skargi, wnioski, przygotowuje projekty odpowiedzi pod podpis Mazowieckiego Wojewódzkiego Lekarza Weterynarii.
  • Sporządza raporty, sprawozdania, analizy z zakresu bezpieczeństwa produktów pochodzenia zwierzęcego.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe weterynaryjne lub inne wyższe z zakresu spraw należących do właściwości Inspekcji Weterynaryjnej
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • znajomość prawa polskiego i unijnego z zakresu zadań wykonywanych na stanowisku
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • w przypadku lekarza weterynarii - prawo wykonywania zawodu lekarza weterynarii na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej
  • prawo jazdy kat. B uprawniające do kierowania pojazdami z manualną skrzynią biegów
  • W służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944-1990 oraz treści tych dokumentów – nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe tytuł specjalisty z higieny zwierząt rzeźnych i żywności pochodzenia zwierzęcego
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w Inspekcji Weterynaryjnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność
  • rzetelność
  • dyspozycyjność
  • znajomość jednego z języków urzędowych UE na poziomie komunikatywnym

Oferujemy

  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Możliwość skorzystania z niskoprocentowej pożyczki mieszkaniowej
  • Wsparcie finansowe w trudnej sytuacji życiowej
  • Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20% miesięcznego wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • Nagrody jubileuszowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne (tzw."trzynastka")
  • Możliwość dofinansowania do zakupu okularów korekcyjnych