Piomar Fuksa Sp. Komandytowa

Brygadzista/ Majster budowy - praca Polska

  • Kraków, małopolskie

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

W sercu malowniczego Krakowa znajduje się nasza firma - Piomar, specjalizująca się w budownictwie przemysłowym. Od momentu naszej rejestracji w 2015 roku, nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza oferta to przede wszystkim montaż betonowych hal przemysłowych, hangarów, hal sportowych i widowiskowych, a także wiat magazynowych. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do montażu konstrukcji stalowych oraz obudów, które stoją jako dowód naszego zaangażowania i precyzji. Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do Polski. Dzięki naszej międzynarodowej obecności, realizujemy projekty na terenie całej Unii Europejskiej, z silnym naciskiem na rynek holenderski, gdzie umacniamy naszą pozycję. Rozumiemy, jak ważna jest jakość i terminowość, dlatego PIOMAR definiuje te wartości jako kluczowe w naszej codziennej pracy. Nasza nowoczesna flota pojazdów, wyposażona we wszystkie niezbędne dokumenty, pozwala nam na świadczenie usług transportowych na najwyższym poziomie, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, w tym ADR. Jesteśmy wdzięczni naszym klientom za zaufanie, jakim nas obdarzyli. To dzięki nim możemy nieustannie się rozwijać i doskonalić nasze umiejętności. Wierzymy, że doświadczenie naszych pracowników jest kluczem do sukcesu i zadowolenia naszych klientów. W naszych warsztatach oferujemy kompleksowe usługi naprawcze, od układów hamulcowych po instalacje elektryczne, co pozwala nam zapewnić kompleksową obsługę i wsparcie naszych klientów. W Piomarze rozumiemy, że innowacja i jakość idą w parze. Dlatego nieustannie inwestujemy w rozwój naszych usług, aby zapewnić naszym klientom to, co najlepsze. Nasza przewaga konkurencyjna to nie tylko nowoczesny tabor, ale również nasza niezachwiana determinacja, by spełniać oczekiwania klientów i dostarczać usługi na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy z Piomar - razem możemy zbudować coś trwałego.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista / Majster budowy

Miejsce pracy: Polska

Zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór wykonywanych robót budowlanych
  • planowanie, kontrola oraz ocena sposobu wykonania oraz postępu robót budowlanych
  • bezpośredni kontakt z inwestorem na budowie
  • prowadzenie dokumentacji budowlanych
  • kontrola BHP, koordynacja zadań zapobiegających zagrożeniom bezpieczeństwa i zdrowia podległego zespołu
  • odbiór prac podległego zespołu oraz firm podwykonawczych

Wymagania

  • umiejętność pracy w zespole
  • umięjętność kierowania grupą pracowników
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • samochód służbowy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • Administratorem danych osobowych jest Piomar Fuksa Sp. Komandytowa 31-619 Kraków Budziszyńska 48, NIP: 6783154603. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie w Cv
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)