Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Piomar Fuksa Sp. Komandytowa

Brygadzista/ Majster budowy ze znajomością j. niemieckiego - praca za granicą

  • Kraków, małopolskie

Kierownik budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca od zaraz

PIOMAR FUKSA SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Piomar FUKSA specjalizuje się w budowaniu hal wysokiego składowania na terenie Polski, Niemiec, Austrii, Holandii oraz Wielkiej Brytanii.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Brygadzista / Majster budowy ze znajomością j. niemieckiego

Miejsce pracy: zagranica

Zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór wykonywanych robót budowlanych
  • planowanie, kontrola oraz ocena sposobu wykonania oraz postępu robót budowlanych
  • bezpośredni kontakt z inwestorem na budowie
  • prowadzenie dokumentacji budowlanych
  • kontrola BHP, koordynacja zadań zapobiegających zagrożeniom bezpieczeństwa i zdrowia podległego zespołu
  • odbiór prac podległego zespołu oraz firm podwykonawczych

Wymagania

  • znajomość języka niemieckiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • umięjętność kierowania grupą pracowników
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku kierowniczym

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • niezbędne narzędzia do wykonywania powierzonej pracy
  • ubezpieczenie grupowe
  • samochód służbowy
  • bezpłatne zakwaterowanie
  • Administratorem danych osobowych jest Piomar Fuksa Sp. Komandytowa 31-619 Kraków Budziszyńska 48, NIP: 6783154603. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Prosimy o dopisanie w Cv
    "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."