Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Szczyrk, śląskie pow. bielski

Recepcjonistka

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Top Apart to firma zarządzającą XYZ, nowoczesnym i luksusowym obiekcie noclegowym w Szczyrku. XYZ to najlepszy wybór dla aktywnych osób którzy pragną rodzinnego a przy tym komfortowego wypoczynku w pięknej scenerii polskich gór. Połączenie najwyższej jakości usług z lokalizacją przy dojnej stacji kolei gondolowej, stoku narciarskim oraz trasach rowerowych  gwarantuje niezapomniane doświadczenie dla naszych Gości.

Top Apart to firma zarządzającą XYZ eXtreme You Zen, nowoczesnym i luksusowym obiekcie noclegowym w Szczyrku. XYZ to najlepszy wybór dla aktywnych osób którzy pragną rodzinnego a przy tym komfortowego wypoczynku w pięknej scenerii polskich gór. Połączenie najwyższej jakości usług z lokalizacją przy dojnej stacji kolei gondolowej, stoku narciarskim oraz trasach rowerowych gwarantuje niezapomniane doświadczenie dla naszych Gości.
Apartamnety XYZ to obiekt położony tuż obok Szczyrk Muontain Resort największego w Polsce ośrodka sportów zimowych a także letniego ośrodka rowerowego w którym w tym roku odbędą się mistrzostwa świata UCI.

Zakres obowiązków

  • Powitanie i obsługa gości, zapewnienie im komfortu i profesjonalnej obsługi.
  • Rejestrowanie przybywających i odjeżdżających gości, przeprowadzanie procesu zameldowania i wymeldowania..
  • Udzielanie informacji na temat hotelu, jego usług i udogodnień.
  • Przyjmowanie rezerwacji telefonicznych i przez internet, przetwarzanie płatności,obsługa systemu rezerwacji hotelowych
  • Obsługa centrali telefonicznej, przekierowywanie połączeń do odpowiednich osób i działów.
  • Przyjmowanie i rozsyłanie korespondencji, zarządzanie pocztą.
  • Wypełnianie i kontrolowanie dokumentacji związanej z działalnością hotelu.
  • Obsługa systemu rezerwacyjnego.
  • Monitorowanie bezpieczeństwa i porządku na terenie hotelu.
  • Rozwiązywanie problemów i skarg gości, zapewnienie im wysokiej jakości obsługi.
  • Współpraca z innymi działami hotelu, takimi jak sprzątanie, konserwacja i gastronomia.
  • Prowadzenie raportów o zdarzeniach i incydentach w hotelu.
  • Sprawdzanie dostępności pokoi, przygotowywanie list obecności.
  • Znajomość zasad i procedur hotelowych oraz przestrzeganie ich.
  • Dbałość o estetykę recepcji i jej wyposażenie.
  • Rejestrowanie wpływających rachunków, przygotowywanie rozliczeń finansowych.
  • Wykonywanie innych zleconych obowiązków administracyjnych.
  • praca w systemie dziennym w godzinach 8.00 - 22.00, dwa dni pracy na dwa dni wolne, obsługa systemu rezerwacji hotelowych

Wymagania

  • samodzielność o dobra organizacja własnej pracy
  • umiejętność współpracy w zespole
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • wysoka kultura osobista
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość obsługi systemu rezerwacji i kalendarza będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność obsługi telefonu oraz poczty elektronicznej
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Komunikatywność i umiejętność nawiązywania kontaktów z klientami
  • Zdolności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • Zaangażowanie i uczciwość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalne podejście do pracy
  • Znajomość obsługi sprzętu biurowego (drukarka, kserokopiarka, faks)
  • Umiejętność pracy w zespole i elastyczność
  • Gotowość do pracy w weekendy
  • Dyspozycyjność w przypadku konieczności dłuższego pobytu w pracy
  • Zorientowanie na potrzeby klienta i gotowość do udzielania pomocy
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i podejmowania decyzji
  • Dyskrecja i poufność w przypadku dostępu do poufnych informacji
  • Znajomość miejsca pracy i umiejętność udzielania informacji o niej
  • akceptowanie systemu pracy w godzinach 8.00 - 22.00, dwa dni pracy na dwa dni wolne
  • wykształcenie kierunkowe dla osób z małym doświadczeniem będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

- umowę o pracę

- atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia

- szkolenie i możliwość rozwoju zawodowego

- premie w wyskoich sezonach

  • Administratorem danych osobowych jest TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-370 Szczyrk Olimpijska 37, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TOP APART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 43-370 Szczyrk Olimpijska 37, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.