Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Operator/-ka produkcji

  • Tychy, śląskie

Pracownik produkcji

Umowa o pracę tymczasową

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Masz doświadczenie w obsłudze wtryskarek? Poszukujesz pracy według elastycznego, indywidualnego grafiku i posiadasz książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych? Jeśli TAK - wyślij nam swoje CV - skontaktujemy się z Tobą!

Zakres obowiązków

  • prace pomocnicze na wtryskarkach,
  • odbiór komponentów z linii produkcyjnej,
  • przygotowanie opakowań do produkcji oraz zabezpieczenie gotowego produktu,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej,
  • wstępna kontrola jakości.

Wymagania

  • gotowości do pracy po 12 godzin według indywidualnego grafiku,
  • książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych,
  • dobrej organizacji pracy własnej,
  • chęci podjęcia stabilnego zatrudnienia,
  • mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych oraz suwnic z poziomu "0".

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę tymczasową (opłacane składki, naliczane lata pracy, płatne urlopy),
  • pracę według grafiku w systemie równoważnym :4 dni pracy i 4 dni wolnego,
  • pracę w godzinach 06:00 - 18:00; 18:00 - 06:00 (po 12 godzin),
  • stawka: 27,70 zł brutto/h, po 3 miesiącach możliwa podwyżka,
  • nadgodziny płatne 100% + premia do 8%
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury firmy,
  • możliwość skrócenia czasu zatrudnienia przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia).

Nasi pracownicy mogą korzystać z bogatego pakietu benefitów programu Randstad Plus! W jego ramach, w atrakcyjnych cenach abonamentowych między innymi:

  • karta sportowa OK System,
  • prywatna opieka medyczna,
  • bilety w atrakcyjnych cenach do kina, teatru i na inne wydarzenia kulturalne,
  • zniżki nawet do 50% na zakupy on-line w sklepach, pizzeriach, kawiarniach,.
  • kody rabatowe z możliwością realizacji w sklepach stacjonarnych.

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.