Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
PROSPERITO

Administrator zarządca nieruchomości wspólnot mieszkaniowych

  • Kraków, małopolskie

Administrator nieruchomości

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma Prosperito z Krakowa poszukuje administratora/zarządcy nieruchomości.

Zakres obowiązków

  • obsługa mieszkańców w zakresie bieżących spraw

  • współpraca z podwykonawcami firmy i kontrola ich pracy

  • przygotowywanie i prowadzenie zebrań Wspólnot Mieszkaniowych

  • koordynowanie remontów i modernizacji w administrowanych obiektach

  • zamawianie materiałów i usług dla nieruchomości

  • planowanie i organizowanie przeglądów nieruchomości

  • wsparcie przy pracy działu księgowego firmy

  • wyjazdy na teren administrowanych nieruchomości

Wymagania

  • solidne i rzetelne podejście do codziennych obowiązków

  • dokładność i skuteczność w wykonywaniu zadań

  • łatwość pracy z komputerem oraz aplikacjami mobilnymi, bardzo dobra znajomość obsługi programu pocztowego, pakietu MS Office (szczególnie Word i Excel)

  • znajomość programu Lokale mile widziana

  • terminowość, kultura pracy z klientem oraz kultura osobista

  • umiejętność właściwego ustalania priorytetów swoich obowiązków

  • prawo jazdy kat. B

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • przyjazne warunki pracy w zgranym zespole

  • możliwość szerokiego rozwoju zawodowego i zdobycia wszechstronnego doświadczenia, dzięki zróżnicowaniu zadań

  • Administratorem danych osobowych jest PROSPERITO Łukasz Piwowoński 30-396 Kraków ul. Szymona Szymonowica 25d/2, NIP: 6762222630. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PROSPERITO Łukasz Piwowoński, 30-396 Kraków ul. Szymona Szymonowica 25d/2, NIP: 6762222630 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.