Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
  • Busko-Zdrój, świętokrzyskie pow. buski

Inżynier budowy

Umowa o pracę

Pełny etat

Starszy specjalista (senior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Inżynier budowy Busko Zdrój

Zakres obowiązków

  • Przygotowanie dokumentów związanych z prowadzoną budową
  • Opracowanie raportów z postępu prac budowy i raportowanie do przełożonego
  • Przygotowanie i rozliczanie zamówień na materiały, sprzęt i usługi
  • Koordynacja i rozliczanie prac podwykonawców, brygad roboczych i branżowych
  • Obsługa bieżąca potrzeb budowy

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane
  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń (mile widziane)
  • Umiejętność analitycznego myślenia i poszukiwania alternatywnych rozwiązań
  • Umiejętność czytania projektów budowlanych;
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi programami komputerowymi (Office - Excel, AutoCad itp)
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, dokładność, samodzielność,

Oferujemy

  • Stałą pracę w stabilnej firmie z 29 letnim doświadczeniem na rynku
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych, zdobycie doświadczenia i uprawnień budowlanych
  • Realizację interesujących projektów o szerokim zakresie technicznej złożoności
  • Motywacyjny system wynagradzania
  • Administratorem danych osobowych jest "Budwoj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka komandyta 28-400 Pińczów Nowowiejska 52, NIP: 6621003570. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez "Budwoj Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" Spółka komandyta 28-400 Pińczów Nowowiejska 52, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.