Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Human & Hunter Sp. Z O.O.

(ao) Praca na produkcji- ponad 6000 zł brutto- liczne benefity!

  • Zawiercie, śląskie pow. zawierciański

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Запрошуємо працівників з України

Witaj nazywamy się Human&Hunter i jesteśmy agencją pośrednictwa pracy (numer KRAZ 6664) która od 2008 roku wspiera pracodawców w pozyskiwaniu najlepszych talentów, a kandydatów w znalezieniu idealnej pracy. Bierzemy za Ciebie odpowiedzialność, dając Ci legalne i bezpieczne zatrudnienie. W naszej codziennej pracy dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej dopasować Twoje kwalifikacje do miejsca pracy. Nasze oddziały znajdują się w Katowicach, Częstochowie, Łodzi, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku i Lublinie a nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Współpracujemy również z firmami z Niemiec, gdzie delegujemy pracowników.

Dla nas Ty jesteś najważniejszy!

Human&Hunter Sp. z o.o. to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z długoletnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą,która z zaangażowaniem pozyskuje personel pracowniczy dostosowany do potrzeb naszych Klientów. Nr 6664 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.bając o uzupełnienie wakatów w strukturze organizacyjnej danego przedsiębiorcy.

Aktualnie poszukujemy osób do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji.

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, ul. Roździeńskiego 13.

Zapewniamy bezpłatny transport z Bytomia, Chorzowa i ponad 20 innych miejscowości na terenie Śląśka!

Zakres obowiązków

  • Kontrola jakości produkowanych odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych,

  • Oczyszczenie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą -prostych narzędzi,

  • Pakowanie gotowych wyrobów,

  • Osadzanie rdzeni w formach.

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym (godziny pracy 6-14,14-22,22-6),

  • Dobra kondycji fizycznej,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – nawet 6011 zł brutto,

  • Bezpłatny transport pracowniczy z ponad 20 miejscowości na terenie Śląska,

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową,

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowy,

  • Premię produkcyjną i regulaminową,

  • Bony żywieniowe w formie kart przedpłaconych w kwocie około 630 zł,

  • Wolne dni świąteczne,

  • Paczki świąteczne dla dzieci,

  • Nadgodziny 50% i 100% płatne.

  • Administratorem danych osobowych jest Human & Hunter Sp. Z O.O. 40-015 Katowice ul. Francuska 8, NIP: 9542706534. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Human & Hunter Sp. Z O.O. 40-015 Katowice ul. Francuska 8, NIP: 9542706534 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.