Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024

Specjalista ds. marketingu

  • Konin, wielkopolskie pow. Konin

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca hybrydowa

GOLD DINGE sp. z o.o.

Jesteśmy firmą specjalizującą się w instalacjach elektrycznych oraz hydraulicznych na terenie Niemiec. W jednym miejscu integrujemy specjalistów z naszymi klientami.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej dla klientów biznesowych (przygotowanie kampanii marketingowej oraz komunikacji,)

  • Tworzenie blogów, treści (Linkeid)
  • Tworzenie oferty marketingowo- sprzedażowej, raportów i innych materiałów marketingowych

  • Raportowanie i prezentowanie wyników prac

  • Identyfikacja potrzeb klienta biznesowego, analizowanie otoczenia rynkowego

  • Współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. agencje reklamowe)

Wymagania

  • doświadczenie w marketingu B2B

  • Doświadczenie w tworzeniu materiałów marketingowych i komunikacji marketingowej B2B

  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • Proaktywność i inicjatywa w działaniu

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Konsekwencja w realizacji działań

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania projektami marketingowymi

  • Znajomość obsługi programu MS Excel i tworzenia prezentacji

  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Umowa o prace/B2B
  • Swoboda działania
  • Miła atmosfera
  • dynamiczny rozwój wraz z firmą.
  • Administratorem danych osobowych jest GOLD DINGE sp. z o.o. 62-510 Konin ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2, NIP: 6653038494. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GOLD DINGE sp. z o.o. 62-510 Konin ul. Księdza Jerzego Popiełuszki 2, NIP: 6653038494 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.