Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Świat Prasy Spółka Akcyjna

Pracownik Sklepu z prasą - Stronie Śląskie

  • Stronie Śląskie, dolnośląskie pow. kłodzki

Sprzedawca

Umowa zlecenie

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Sieć handlowa Świat Prasy powstała w 2007 roku. Obecnie posiadamy blisko 400 saloników prasowych. W naszych sklepach oferujemy szeroki asortyment prasy, artykułów tytoniowych, doładowań telefonicznych, książek, słodyczy, zabawek i artykułów impulsowych.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów wyposażyliśmy nasze saloniki w kolektury Lotto, terminale obsługujące karty płatnicze, wprowadziliśmy usługę opłacania rachunków oraz rejestrację zestawów startowych wszystkich operatorów sieci komórkowych.

Wzajemny szacunek, zaufanie i etyczne postępowanie stanowią podstawę relacji z naszymi partnerami handlowymi, klientami i ajentami naszych saloników.

Nasze sklepy charakteryzuje nowoczesna stylizacja dopasowana do potrzeb rynku a także do potrzeb naszych klientów. Nasze punkty znajdują się w galeriach handlowych oraz w największych sieciach na rynku:  Polomarket, Netto, Auchan, Biedronka, Intermarche, Kaufland.

Świat Prasy Spółka Akcyjna - sieć profesjonalnych salonów prasowych poszukuje osoby chętnej do podjęcia w charakterze Pracownika Saloniku

Zakres obowiązków

  • Sprzedaż detaliczna i obsługa klienta
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.
  • Dbałość o standardy - Warunek konieczny
  • posiadanie uprawnień do obsługi kolektury lotto - Warunek mile widziany
  • praca z prasą

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży detalicznej i obsłudze klienta - mile widziane

dyspozycyjność i elastyczność

Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Dbałość o standardy - Warunek konieczny

posiadanie uprawnień do obsługi kolektury lotto - Warunek mile widziany

praca z prasą

Uczciwość

Oferujemy

zdobycie doświadczenia

elastyczny czas pracy

Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna 00-549 Warszawa ul. Piękna 18, NIP: 5591965216. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • ZGODA 1: (obowiązkowa)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.

    ZGODA 2: (dobrowolna)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb przyszłych rekrutacji prowadzonych przez ww. spółkę.

    ZGODA 3: (obowiązkowa, gdy zostaną podane dodatkowe dane osobowe, spoza formularza)
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez ŚWIAT PRASY Spółka Akcyjna z siedzibą w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu niniejszej rekrutacji.