Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
Spółdzielnia SIP ZPCh

SPAWACZ metodą MIG i TIG 141

  • Krosno, podkarpackie pow. Krosno

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Spółdzielnia SIP Krosno poszukuje pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: siedziba firmy Krosno

Zakres obowiązków

  • udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów
  • organizacja pracy własnej,
  • samodzielność,
  • sumienność i dokładność,
  • umiejętności manualne.

Wymagania

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • preferowane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • aktualne uprawnienia,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Oferujemy

  • stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

  • Administratorem danych osobowych jest Spółdzielnia SIP ZPCh 38-400 Krosno ul. Czajkowskiego 82, NIP: 6840000933. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).