Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Spawacz Mag 135/138, Ślusarz, Monter, Szlifierz PL

  • Czarna Woda, pomorskie pow. starogardzki

Szlifierz

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy polską firmą z Warszawy działającą od 4 lat na rynku. W tym czasie zdobyliśmy duże doświadczenie w pozyskiwaniu nowych kontrahentów oraz pracowników, którzy spełniają oczekiwania naszych partnerów biznesowych. Wyróżnia nas to, że podejmujemy długofalową współpracę z klientami z Niemiec, aby móc zapewnić stałe i stabilne zatrudnienie oddelegowanym pracownikom. Miarą naszego sukcesu jest satysfakcja podopiecznych oraz kontrahentów, dla których staramy się zapewnić najwyższą jakość oraz terminowość świadczonych usług.

Obowiązki

Wymagania

  • Ważne certyfikaty Spawaczy
  • Doświadczenie w pracy na kadłubach
  • Uprawnienia na palenie i szczepianie

Oferujemy

  • Stawkę 35/45zł netto/h
  • Stała współpraca
  • Polska umowa zlecenie

  • Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu - 533-683-313

Podobne oferty pracy