Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
  • Ruda Śląska, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Lambertz Polonia Sp. z o.o. jest częścią Grupy LAMBERTZ wiodącego producenta pieczywa cukierniczego w Niemczech i jednego z największych na świecie. Od prawie 330 lat konsekwentnie buduje swoją pozycję rynkową w oparciu o tradycję, wysoką jakość produktów i stabilne warunki zatrudnienia dbając jednocześnie o rozwój pracowników.

Paletowy

Obowiązki

Osoba zatrudniona na stanowisku Paletowego odpowiedzialna będzie za:

  • Układanie towarów w opakowaniach jednostkowych oraz zbiorczych na paletach zgodnie z kartami logistycznymi

  • Transportowanie towarów do miejsca paletyzacji na przenośnikach

  • Wykonywanie operacji magazynowych takich jak: zamykanie kartonów, etykietowanie, ważenie, foliowanie i pakowanie kartonów

  • Terminowe realizowanie powierzonych zadań

  • Przestrzeganie norm jakościowych i wydajnościowych

Wymagania

  • wykształcenie zawodowe lub średnie

  • znajomość procesu konfekcjonowania

  • Umiejętność raportowania bieżącej produkcji

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym (12-to godzinnym)

  • wysoka motywacja do pracy

Oferujemy

· zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
· dofinasowania z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
· zniżki na zakupy w sklepach firmowych Lambertz;
· pracę pełną wyzwań oraz możliwość wykazania się inicjatywą.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lambertz Polonia, Sp. z o.o. 41-705 Ruda Śląska Katowicka 170, NIP: 6772001646 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.