Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

KELNER/BARMAN PRACA SEZONOWA OD MAJA 2024

  • Maków Podhalański, małopolskie pow. suski

Kelner

Umowa o pracę

Pełny etat

Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:

TWOJE ZADANIA:

  • Dbanie o czystość i odpowiednie nakrycie stołu
  • Witanie gości i wskazywanie im właściwego stolika
  • Podawanie menu oraz udzielanie informacji na temat oferty lokalu gastronomicznego
  • Przyjmowanie zamówień od klientów
  • Sporządzanie i podawanie napojów
  • Dbanie o wizerunek lokalu i dobrą atmosferę
  • Przynoszenie gościom zamówionych przez nich dań i napojów
  • Współpraca z przełożonymi

CZEGO POTRZEBUJESZ:

  • · Doświadczenia na w/w stanowisku
  • · Dyspozycyjności
  • · Sumienności w realizowaniu wyznaczonych zadań
  • · Komunikacji i umiejętności współpracy w zespole
  • · Pozytywnego nastawienia

Oferujemy

  • CO OD NAS OTRZYMASZ:
  • · Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • · Stabilne wynagrodzenie oraz premie
  • · Możliwość rozwoju osobistego
  • · Dodatkowe benefity (np. ubezpieczenie zdrowotne, nagrody za staż pracy, zniżki za zakupy w naszych sklepach
  • i wiele więcej)

  • · Link do naszego restobaru
  • Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole!
  • Piekarnio-cukiernia-delikatesy Ryszarda Steskala to firma z sąsiedztwa. Powstała 45 lat temu, z siedzibą
  • w Jabłonce, a kolejne placówki rozsiała po Podhalu, Orawie i nie tylko. Po sąsiedzku jest też traktowana. Dla wielu z nas jest to pierwszy wybór co rano, aby zaopatrzyć się w świeże pieczywo i smakowite wypieki. Ten smak i aromat towarzyszą od 45 lat kolejnym pokoleniom już nie tylko na Podhalu