Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 24.04.2024
SZPZLO Warszawa-Ochota

Konserwator techniczny-elektryk

  • Warszawa, mazowieckie

Serwisant

Umowa o pracę

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - Ochota skupia w swoich strukturach 10 jednostek organizacyjnych, posiada ponad 40 poradni specjalistycznych i pracowni diagnostycznych. Obejmujemy opieką zdrowotną ponad 60 tys. pacjentów, głównie zamieszkujących dzielnice Ochoty, Ursusa oraz gminę Raszyn.

W związku z ciągłym rozwojem Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota poszukuje kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Obsługa instalacji i konserwacja sprzętu technicznego.
  • Wykonywanie prac naprawczo-remontowych na terenie obiektów SZPZLO.
  • Prace remontowo - malarskie o drobnym zasięgu np. zakładanie i naprawa wykładziny podłogowej, malowanie elementów ogrodzenia, wykonywanie drobnych napraw murarskich.
  • Utrzymywanie porządku w pomieszczeniach przynależnych konserwatorowi.
  • Dokonywanie zakupu narzędzi i materiałów niezbędnych do pracy i planowanych napraw po wcześniejszej akceptacji przełożonego.
  • Oprowadzanie po obiekcie fachowców i nadzorowanie prawidłowości wykonywanych przeglądów.
  • Odbieranie zgłoszeń napraw od przełożonego.
  • Pobór części niezbędnych do naprawy w porozumieniu z przełożonym.
  • Opisywanie dokonanych napraw w zleceniu napraw potwierdzonym przez przełożonego.
  • Prawidłowa konserwacja urządzeń.
  • Sprawne usuwanie zgłoszonych napraw.
  • Nadzór nad budynkami w zakresie elektryki SZPZLO oraz terenem placówki.
  • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej zgodnej z procedurami SZJ ISO.

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne kierunkowe lub wykształcenie wyższe zawodowe w odpowiednim zawodzie elektryk,
  • umiejętność instalacji, obsługi i konserwacji sprzętu technicznego;
  • umiejętności fizyczne;
  • skrupulatność / sumienność;
  • zdyscyplinowanie;
  • punktualność,
  • pracowitość,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu;
  • pakiet socjalny (dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, kilkudniowy wyjazd integracyjny).