Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Eastjob personalservice GmbH

ELEKTRYK/ELEKTROMONTER

  • Niemcy zagranica

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Szukasz pracy w firmie w której terminowość i prawidłowość wynagrodzenia są tak samo pewne jak śmierć i podatki ?

Szukasz firmy w której jesteś obsługiwany (kwatery, koordynacja) przez doświadczonych profesjonalistów a nie dzieci we mgle ?

Szukasz pracy w firmie z dobrymi opiniami i niską rotacją personelu najlepiej w celu podjęcia długoletniej współpracy ?

DOBRZE TRAFIŁEŚ - zapoznaj się dokładnie z ogłoszeniem.

NR TEL. +48721139260

Obowiązki

W zależności od stanowiska - budowa tras kablowych, podłączanie szaf sterowniczych, montarz gniazdek, lamp.

Oferujemy

  • niemiecką umowę o pracę
  • darmowe, komfortowe zakwaterowanie
  • konkurencyjne stawki, chętnie podawane netto, standardowo od 14 euro netto/h dla osób spełniających wymagania
  • brak Zeitkonta , wszystkie przepracowane nadgodziny wędrują prosto na twoje konto
  • terminowość/dokładność/rzetelność ze strony firmy

Wymagania

  • Doświadczenie
  • Jesteś osobą nie nadużywającą alkoholu, cechujesz się przyzwoitą kulturą osobistą
  • POSIADASZ SAMOCHÓD - warunek konieczny , auto jest wymagane ze względu na konieczność przedostania się z kwatery do pracy , zazwyczaj ok. 10km
  • podstawowy język niemiecki

UWAGA - ze względu ogromną liczbę osób wysyłających CV wszędzie lub “dla sportu” oraz tych nie czytających nawet ogłoszenia aplikacja na stanowisko odbywa się tylko telefonicznie , wysyłane CV i aplikacja przez klikniecie na przycisk “Aplikuj” będą IGNOROWANE.

Mile widziane pojedyncze osoby jak i zespoły.

Nr tel. do rekrutera +48 721139260 lub +4934198970177