Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 23.04.2024
  • Niemcy zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Troba UG Personaldienstleistungen

Lakiernik - Piaskarz

Twój zakres obowiązków

  • piaskowanie lub lakierowanie dużych elementów metalowych i konstrukcji stalowych
  • lakierowanie części do maszyn rolniczych

Nasze wymagania

  • doświadczenie w zawodzie piaskarza lub lakiernika
  • prawo jazdy i auto warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • stała umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie od 2800€ przy 168 przepracowanych godz. miesięcznie
  • zapewnione zakwaterowanie
  • dodatki za nadgodziny
  • zapłacony urlop i dni świąteczne

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Troba UG (haftungsbeschränkt) Personaldienstleistungen 86720 Nördlingen Nürnberger Straße 64, NIP: DE 277 897 001 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.