Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
  • Bytom, śląskie

Inny

Umowa o pracę

Michael Page Finance & Human Resources - W centrum naszej działalności znajdują się tysiące ludzi, których życie odmieniliśmy znajdując im nową pracę oraz wyjątkowa jakość usług, które świadczymy naszym klientom i kandydatom. Z dumą wyznaczamy standardy na rynku rekrutacyjnym, a dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu połączonemu ze zrozumieniem osobistych motywacji, stwarzamy naszym kandydatom okazję do realizacji pełni ich potencjału.

Niezależnie od tego czy jesteś pracodawcą poszukującym członków swojego zespołu, czy kandydatem, który chce rozwinąć swoją karierę, Michael Page oferuje Ci zespół który zrozumie Twoje potrzeby. Wraz z Page Executive i Page Outsourcing, Michael Page jest częścią PageGroup. Jesteśmy pewni, że nasza wiedza pomoże Ci osiągnąć Twoje cele – niezależnie od tego czy szukasz pracownika, czy też nowego miejsca pracy.

Zakres obowiązków

  • Określanie zapotrzebowania na dostawy w oparciu o analizę zapasów w firmie
  • Kontrola nad zamówieniami i koordynowanie dostaw komponentów i raw materials na produkcje
  • Odpowiedzialność za ok. 4-6 grup produktowych i poziom zapasów dla 100 - 200 SKU
  • Precyzyjne określanie wymaganych ilości dostaw na produkcje przy użyciu metod obliczeniowych
  • Aktualizowanie informacji w systemie ERP w celu zapewnienia właściwego zarządzania zapasami ochrony ich wiarygodności
  • Podejowanie niezbędnych działań w celu optymalizacji zapasoów: unikanie nadmiernych stanów magazynowych, przy jednoczesnym minimalizowaniu ryzyka ich niedoborów
  • Sprawdzanie faktur przed dokonaniem platności przez dostawce, kontrolowanie cen i upustów oraz not kredytowych, związanych z dostawami
  • Organizowanie transportu towarów loco fabryka i przepływów między fabykami w Polsce i w Belgii
  • Wysyłanie zamówień do dostawców i współpraca z firmą macierzystą
  • Aktywny udział we wdrażaniu nowego systemu ERP
  • Odpowiedzialność za inwentaryzacje towaru, przy zachowaniu pełnej precyzji i poprawności danych w systemie

Wymagania

Wymagamy:
  • Średnie / wyższe wykształcenie, najlepiej o profilu: logistyka, zarządzanie inżynierią produkcji, zarządzanie, finanse i rachunkowość
  • Język angielski na poziome co najmniej komunikatywnym B1/B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (logistyka, zakupy, zaopatrzenie) będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MS Office i bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne, filtrowanie danych)
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • Asertywność, umiejętność rozwiązywania sytuacji konfiltkowych bez eskalacji, umiejętności miękkie
  • Znajomość systemu ERP Microsoft Dynamics / 365 Business Central będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość technik pracy Lean / 6 SIGMA będzie dodatkowym atutem
  • Precyzyjność, dokładność w działaniu i analityczne myślenie

Oferujemy

  • Praca w międzynarodowej i nowoczesnej fimie, działającej na rynku od ponad 15 lat
  • Rozwój w kierunku zakupów, planowaniu zapasów, planowaniu produkcji, logistyce.
  • Przyjazna i luzna atmosfera pracy, przy jednocześnie międzynarodowej kulturze organizacyjnej
  • Rozwój w wysoce zautomatyznowanym środowisku pracy, działającym zgodnie z Lean Managementem
  • Szkolenie i wdrożenie do pracy zgodnie z wymaganiami i specyfiką firmy. Szeroki onboarding pracownika trwa od 3 do 6 miesięcy
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę
  • System premiowy, w tym premie i dodatki świąteczne wypłacane na Boże Narodzenie, Wielkanoc.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Michael Page Finance & Human Resources 40-007 Katowice Uniwersytecka 13, NIP: 5252345586 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.