Salon masażu zatrudni pracownika- BEZ DOŚWIADCZENIA

Salon masażu
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa zlecenie

Nowo otwarty salon masażu zatrudni osoby na stanowisko masażysta/masażystka.

Opis stanowiska:

W naszym salonie oferujemy masaże relaksacyjne i orientalne. Poszukujemy osób otwartych, które nie boją się nowych wyzwań. Do twoich obowiązków należeć będzie:
-Wykonywanie masaży umówionych przez klientów,
-Dbanie o czystość stanowiska pracy,
-Branie udziału w szkoleniach prowadzonych przez salon,
-Godne reprezentowanie salonu w godzinach pracy
Jeśli nie masz doświadczenia wszystkiego cię nauczymy!

Wymagania

-kultura osobista
-pozytywne podejście do życia
-dyspozycyjność minimum 2 dni w tygodniu
-nienaganna aparycja
-doświadczenie jest milewidziane, ale nie jest obowiązkowe, WSZYSTKIEGO NAUCZAMY OD PODSTAW

Oferujemy

- elastyczny grafik,
- wysokie wynagrodzenie do 2000 zł tygodniowo
- wypłaty tygodniowe
- pełen pakiet szkoleń
- miły i sympatyczny zespół

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana, prześlij CV ze zdjęciem, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.
Zapraszamy do kontaktu!

Zastrzegamy, że odezwiemy się do wybranych osób. Po rozmowie telefonicznej zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną na terenie Łodzi.
Dodana
Wygasa (za 5 dni temu)