Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Doradca Handlowy Samochody Nowe Renault

  • Lublin, lubelskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

NAZARUK SERVICE sp. z o.o.

Twój zakres obowiązków

  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy
  • Administracja dokumentów związanych z zakupem auta
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Dbałość o najwyższą jakość obsługi transakcji sprzedażowych
  • Prezentacja samochodów i przeprowadzanie jazd próbnych
  • Analiza potrzeb klientów i dostosowywanie do nich oferowanych produktów
  • Współpraca z działem serwisu w zakresie przygotowania samochodów do sprzedaży

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży
  • Znajomość rynku motoryzacyjnego
  • Wysoka kultura osobista
  • Duże zaangażowanie oraz motywacja w osiąganiu celów
  • Łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów z klientami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Pracowitość i skuteczność
  • Gotowość do szkoleń
  • Dyspozycyjność, praca w soboty (odbieranie sobót na tygodniu)
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office i szybkie uczenie się firmowych systemów komputerowych
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Referencje

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • Pakiet Szkoleń
  • Karta Sportowa MultiSport