Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
  • Opole, opolskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Tadeusza Rejtana 7, 45-332 Opole, powiat: m. Opole, woj: opolskie

Zakres obowiązków: współpraca z przełożonym w zakresie planowania zadań produkcyjnych i zaopatrzenia w materiały niezbędnie do produkcji, obsługiwanie urządzeń dźwigowo-transportowych, w tym dźwigów, żurawi, przenośników, maszyn wyciągowych, etc.,konserwowanie i serwisowanie obsługiwanych urządzeń,sprawdzanie zgodności obsługiwanych procesów z przyjętymi normami,prowadzenie podstawowej dokumentacji pracy.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Opis wynagrodzenia: + premia miesięcznastawka zależna od kwalifikacji i stażu pracy- Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe- Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich (od 32,50 do 52,50 zł dla pracowników).- Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".- Dodatki pieniężne z okazji świąt.- Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.- Prywatna opieka medyczna w Tu Zdrowie.- Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 05.03.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: ślusarz, mechanik

Uprawnienia: Czytanie rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku, uprawnienia na hakowego, przesuwnice i przeciągarkę wagonową, podnośniki Kutruff.

Pracodawca

Nazwa: PKP INTERCITY REMTRAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 26-300 Libiszów 104, powiat: opoczyński, woj: łódzkie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV

PRZESUWNICOWY HAKOWY