Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
IQFM ACKERMANN

Młodszy konsultant obsługi Klienta

  • Warszawa, mazowieckie

Doradca

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy IQFM Ackermann, liderem w dziedzinie field marketingu w Polsce. Nasza historia rozpoczęła się w Warszawie w 1996 roku, kiedy to zaczęliśmy tworzyć, zarządzać i kontrolować zespoły handlowców, które pomagały naszym klientom osiągać ich cele sprzedażowe. Przez lata nasza firma ewoluowała, a nasze usługi stały się synonimem jakości i innowacji na polskim rynku Consumer Electronic i DIY. Nasza misja jest jasna i niezmienna – zwiększamy sprzedaż i podnosimy zyski naszych klientów. Dzięki szerokiej gamie specjalizacji, od audytów i tajemniczego klienta, przez merchandising i visual merchandising, po doradztwo sprzedażowe i programy lojalnościowe, jesteśmy w stanie zaoferować pełen zakres usług wsparcia sprzedaży. Nasz zespół, liczący od 11 do 50 wykwalifikowanych pracowników, jest naszym największym atutem – to dzięki nim możemy realizować naszą misję każdego dnia. Z dumą patrzymy na naszą przeszłość, ale z jeszcze większym entuzjazmem spoglądamy w przyszłość. Połączenie sił z grupą OPEN otworzyło przed nami nowe możliwości, w tym ekspansję na rynki wschodnie. Nasze potężne zaplecze kapitałowo technologiczne to gwarancja, że będziemy nadal oferować usługi na najwyższym poziomie i dostosowywać się do zmieniających się potrzeb rynku. W IQFM Ackermann wierzymy, że nasza praca ma znaczenie. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze działania przekładały się na realne korzyści dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale nie spoczywamy na laurach. Innowacja i dążenie do doskonałości to nasze codzienne motywacje. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali IQFM Ackermann. Razem możemy osiągnąć więcej.

FMP Sp. z o.o. (należąca do grupy IQFM Sp. z o.o.) świadczy usługi w zakresie pracy tymczasowej, leasingu pracowniczego oraz doradztwa personalnego. Za pośrednictwem spółki zatrudniane są osoby w sektorze logistycznym, produkcyjnym oraz handlowym na terenie całej Polski. Oferujemy stanowiska tymczasowe oraz stałe zlecenia.

Obowiązki

  • Organizowanie terminarza dla zespołu terenowego
  • Bieżący kontakt z potencjalnymi Klientami

Wymagania

  • Doświadczenia w telefonicznej obsłudze Klienta
  • Dyspozycyjność w godzinach 8:00 – 15:00 od poniedziałku do piątku
  • Umiejętności sprzedażowe ( mile widziane poparte sukcesami lub kursami )
  • Konsekwencja w dążeniu do celów
  • Dobra dykcja i miły głos
  • Uważność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywność
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, mile widziana znajomość Google Apps

Oferujemy

  • Odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • Motywującą i pozytywną atmosferę pracy
  • Szkolenia

  • Zainteresowane osoby, które posiadają wyżej wymienione kwalifikacje prosimy o przesłanie aplikacji ( CV ) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Numer Certyfikatu APT: 21460. Wysyłając CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji, dokonania oceny kandydata i kontaktu z rekruterem. Twoje dane zostaną usunięte niezwłocznie po zamknięciu tego procesu. Brak zgody uniemożliwi rozpatrzenie aplikacji.