Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy ICB Pharma – liderem w dziedzinie innowacji, który od lat z powodzeniem dba o zdrowie i bezpieczeństwo zarówno ludzi, jak i środowiska. Nasza specjalność to produkcja preparatów, które skutecznie eliminują zagrożenia biologiczne, a nasza działalność rozciąga się na takie sektory jak ochrona zdrowia, higiena sanitarna, rolnictwo, ogrodnictwo oraz hodowla zwierząt. Nasze produkty charakteryzują się wysoką efektywnością biologiczną, co oznacza, że są nie tylko skuteczne, ale także bezpieczne dla ludzi i środowiska. To efekt zastosowania oryginalnych i często wysoce zaawansowanych technologii, w tym mikro- i nanokapsulacji, które pozwalają na precyzyjne dostarczanie substancji aktywnych tam, gdzie są najbardziej potrzebne. Jesteśmy dumni z naszej dominującej pozycji na rynku, którą zawdzięczamy nieustannej pracy nad innowacjami i przełomowymi rozwiązaniami. Nasze produkty są doceniane i powszechnie stosowane niemal na całym świecie, co świadczy o ich niezawodności i skuteczności. W ICB Pharma wierzymy w moc współpracy. Dlatego aktywnie działamy w obszarze rozwoju, łącząc siły z renomowanymi instytucjami naukowymi. Uczestniczymy w projektach badawczych, konferencjach naukowych i branżowych wystawach, co pozwala nam nie tylko dzielić się naszą wiedzą, ale również czerpać inspiracje od najlepszych. Naszym celem jest zapewnienie, że każdy produkt, który opuszcza nasze laboratoria, jest synonimem innowacyjności i jakości. Dzięki temu, kiedy wybierasz ICB Pharma, możesz być pewien, że wybierasz rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale również odpowiedzialne i przyjazne dla środowiska. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy już teraz cieszą się spokojem i bezpieczeństwem, jakie dają nasze innowacyjne preparaty. Razem możemy tworzyć zdrowszą i bezpieczniejszą przyszłość dla nas wszystkich.

Przedstawiciel farmaceutyczno-medyczny

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie wyznaczonych planów sprzedażowych
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • prowadzenie konsultacji i reprezentowanie firmy
  • budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku firmy i dbanie o wysokie standardy obsługi klienta
  • raportowanie wyników sprzedaży
  • wsparcie działań marketingowych
  • udział w targach, konferencjach i wydarzeniach branżowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • łatwość nawiązywania kontaktów i pozytywne usposobienie
  • prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w sprzedaży produktów farmaceutycznych będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej, nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku polskim i międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy i posiadanych umiejętności
  • Pakiety socjalne
  • Pracę w zgranym zespole

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ICB PHARMA TOMASZ ŚWIĘTOSŁAWSKI, PAWEŁ ŚWIĘTOSŁAWSKI SPÓŁKA JAWNA 43-603 Jaworzno 10 Stanisława Lema, NIP: 6321797732 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.