Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024
RUBEN-BAU SP. Z O.O.

BRUKARZ PRACA OD 2024

  • Austria zagranica

Brukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Polska firma budowlana szuka brukarzy i robotników ziemnych do realizacji kontraktów w Austrii.

>>>>>PRACA OD 2024<<<<<

Obowiązki

  • - roboty ziemne ,
  • - osadzanie studzienek,
  • - układanie/docinanie kostki brukowej i kamiennej oraz ustawianie krawężników i obrzeży,
  • - przygotowania podłoża,
  • - obsługa elektronarzędzi.

Wymagania

  • -min. 3 lata udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • -sumienność, rzetelność w pracy,
  • -dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • -brak nałogów,
  • -mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy

  • -długoterminową, stabilną i legalną pracę,
  • -bezpłatne zakwaterowanie (pensjonaty, pokoje 2- lub 3-os.),
  • -atrakcyjne wynagrodzenie, stawki godzinowe w euro, regularne płatności,
  • -BONUS – 100 euro za polecenie fachowca budowlanego*,
  • -BONUS – 50 euro na poczet kosztów pierwszego przejazdu*,
  • -opiekę biura podczas odbywania kontraktów.

  • *szczegółowe informacje dotyczące bonusów dostępne na stronie w zakładce oferty pracy.
  • Osoby zainteresowane proszone są o nadesłanie CV
  • Biuro rekrutacji czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8-16
  • tel. 534-188-717, 576-033-941, 534-570-013.