Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
SportWin Group

Akademia Piłkarska Reissa - Trener UEFA B, UEFA C

  • Przeźmierowo, wielkopolskie pow. poznański

Nauczyciel

Umowa o pracę

Pełny etat

SportWin Group od ponad 20 lat rozwija firmy i projekty z branży sportowej i konsultingowej, ukierunkowane na zarządzanie klubami piłkarskimi, eventy, marketing sportowy oraz budowę i zarządzanie obiektami sportowymi. W ramach Sportwin Group funkcjonują m.in.: Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów – sieć klubów, które razem stanowią największą akademię piłkarską w Polsce, skupiającą ponad 10 000 zawodników, zapewniającą treningi dla chłopców i dziewcząt w ponad 100 lokalizacjach.

8/2024

Obowiązki

  • Zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,
  • Opracowanie jednostek treningowych zgodnie z metodologią Akademii,
  • Udział w treningach (obserwacja, prowadzenie),
  • Prowadzenie zespołu w rozgrywkach ligowych,
  • Współpraca z drugim trenerem,
  • Współpraca z działem scoutingu

Wymagania

  • Posiadanie licencji min. UEFA B, UEFA C
  • Doświadczenie w pracy jako pierwszy trener w piłce dziecięcej/młodzieżowej,
  • Wysoki poziom komunikacji i umiejętności organizacyjnych,
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • Pracę od zaraz w klubie ze Złotym Certyfikatem Szkółek Piłkarskich PZPN,
  • Dofinansowania do kursów UEFA/PZPN,
  • Możliwość pracy w innych projektach sportowych Akademii