Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 30.03.2024
EuropaJob Sp z o. o.

Spawacz MIG/MAG

  • Francja zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, w związku z rozwojem projektu, poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Spawacz MIG/MAGMiejsce pracy: Francja – okolice Nantes / Laval

Opis stanowiska

  • praca w zakładzie produkującym maszyny rolnicze, koparki, wózki widłowe
  • prace ślusarskie
  • montaż na podstawie rysunku technicznego
  • spawanie elementów metodami MIG-MAG
  • spawanie elementów stali nierdzewnej

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie udokumentowane doświadczenie jako spawacz w metodzie MIG/MAG
  • mile widziane doświadczenie w pracy na terenie Francji
  • dobra znajomość pracy na podstawie rysunku technicznego
  • umiejętność obsługi narzędzi ślusarskich
  • możliwość wyjazdu do Francji własnym samochodem

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjna stawka godzinowa + dodatki
  • zwrot kosztów za przejazd Polska – Francja
  • zagwarantowane i zorganizowane bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
  • zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę
  • nadgodziny płatne o 25% i 50% więcej
  • opiekę polskiego rekrutera oraz koordynatora również po rozpoczęciu zatrudnienia

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wpisując w tytule nazwę stanowiska
  • Klauzula dotycząca przetwarzania danych osobowych:
  • Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody
  • Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami