Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 10.04.2024
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie. Aktualnie w związku z intensywnym rozwojem poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Aparatowy w Laboratorium syntez

Obowiązki

  • przeprowadzanie procesów technologicznych, głównie procesów eksperymentalnych wraz z przygotowaniem zestawu reakcyjnego pod te procesy,
  • poprawne wykorzystywanie i dbałość o aparaturę oraz sprzęty znajdującą się w miejscu pracy,
  • udział w pracach związanych z doskonaleniem działania laboratorium,
  • praca w systemie trzyzmianowym, czterobrygadowym (organizacja pracy w ruchu ciągłym),
  • przestrzeganie przepisów BHP.

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie techniczne (chemia lub kierunki pokrewne),
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • zdolności manualne do pracy z aparaturą chemiczną,
  • znajomość substancji używanych w trakcie syntezy i wynikających z nich zagrożeń,
  • umiejętność pracy w zespole.
  • Mile widziane:
  • posiadanie uprawnień na wózki widłowe,
  • posiadanie uprawnień do obsługi urządzeń transportu bliskiego I D - dźwigi towarowe ze sterowaniem wewnętrznym.

Oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.