Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej. Stawiamy zarówno na rozwój nowych technologii jak i ludzi. Rezultatem tego są własne patenty na innowacyjne rozwiązania, które pozwalają nam skutecznie konkurować na międzynarodowej arenie.

Pracownik Produkcji

Obowiązki

  • Przestrzeganie przepisów BHP,
  • Realizacja poleceń bezpośredniego przełożonego,
  • Prace operacyjne w zakresie namierzania surowców startowych do produkcji,
  • Obsługa podstawowych urządzeń,
  • Prace związane z konfekcją wyrobów gotowych do opakowań jednostkowych,
  • Pobór prób międzyoperacyjnych,
  • Dbałość o porządek na stanowisku pracy oraz podległym rejonie,
  • Praca w systemie dwuzmianowym,
  • Praca na wózku widłowym,
  • Obsługa wciągnika,
  • Terminowość realizowanych zadań,

Wymagania

  • Wykształcenie min. zawodowe,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Umiejętność szybkiego reagowania na nieprawidłowości,
  • Umiejętność obsługi instalacji i urządzeń technologicznych,
  • Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe oraz wciągniki, wciągarki w kategorii II W

Oferujemy

  • Najwyższe wynagrodzenia w Bydgoszczy,
  • Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Dofinansowanie do „wczasów pod gruszą”,
  • Bony świąteczne,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie grupowe,
  • Dofinansowanie do karty Multisport,
  • Prywatna opieka medyczna Medicover,