Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Lider Projektu w Dziale R&D

  • Zielona Góra, lubuskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O.

Światło daje nieograniczone możliwości. Pozwala na nowo kształtować otoczenie, tworzyć dynamiczne kompozycje, uwypuklać detale i podkreślać charakter obiektów. Firma LUG przeszła ewolucyjną drogę i dziś tworzy stabilną grupę kapitałową, która kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej, oferując je Ludziom na całym świecie.

02/05/LP

Obowiązki

■ prowadzenie nowych projektów opraw oświetleniowych
■ wdrażanie nowych produktów
■ przygotowywanie prototypów opraw oświetleniowych
■ planowanie i realizacja budżetu
■ pomoc w tworzeniu instrukcji produkcyjnych i montażowych
■ udział w procesie projektowaniu opraw oświetleniowych

■ pomoc w procesie uruchomienia produkcji nowych produktów

■ optymalizacja procesów produkcji

■ poszukiwanie nowych rozwiązań technicznych

Wymagania

■ wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne
■ biegła znajomość komputera oraz pakietu MS Office
■ umiejętność zarządzania projektem
■ uprawnienia elektryczne do 1kV
■ umiejętność pracy zespołowej
■ prawo jazdy kategorii B

Jako członek naszej organizacji będziesz miał możliwość:

■ objęcia stanowiska wspieranego szkoleniami
■ skorzystania z karty Multisport
■ dołączenia do grupowego ubezpieczenia na życie
■ uczestniczenia w zorganizowanych grupach sportowych
■ aktywnej integracji z koleżankami i kolegami

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez LUG LIGHT FACTORY SP. Z O.O. 65-127 Zielona Góra Gorzowska 11, NIP: 9291785452 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.