Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024
Ksc-Automation Sp. z o.o.

Inżynier Automatyk PLC + Robotyk

  • Zielona Góra, lubuskie

Programista

Umowa o pracę

Pełny etat

Jesteśmy KSC-Automation, Twoim zaufanym partnerem w świecie automatyki przemysłowej. Nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, ale nasze działania rozciągają się na cały świat. Jesteśmy dumni z tego, że współpracujemy z takimi gigantami branży jak Volkswagen, Tesla, Daimler - Mercedes - Benz, Siemens czy BMW. To świadczy o naszej pozycji na rynku i zaufaniu, jakim nas obdarzają klienci. Specjalizujemy się w tworzeniu linii montażowych dla sektora automotive, w tym linii montażu baterii samochodowych i silników elektrycznych. Nasze zgrzewarki programowalne i sterowniki PLC to kwintesencja nowoczesnych technologii, które wprowadzają produkcję naszych klientów w przyszłość. Dzięki naszym maszynom przemysłowym i prototypowym, prefabrykacji szaf sterowniczych, jesteśmy w stanie zaoferować produkty i usługi na najwyższym poziomie. Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo klucz, ale codzienna praktyka. Projektowanie i programowanie systemów sterowania to nasza pasja, a robotyzacja i automatyzacja procesów produkcyjnych to ścieżka, którą nieustannie podążamy. Dzięki nowoczesnym sterownikom PLC z wbudowanymi interfejsami sieciowymi, jesteśmy w stanie zaoferować rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale i bezpieczne. Bezpieczeństwo i jakość to dla nas priorytety. Nasze urządzenia i maszyny spełniają wszelkie normy krajowe i europejskie, co jest dla naszych klientów gwarancją niezawodności. Nasze usługi nie kończą się na montażu i uruchomieniu systemów - oferujemy również pełne wsparcie serwisowe, doradztwo techniczne oraz pomoc w zapewnieniu ciągłości produkcji. Nasza stabilność finansowa i solidność to efekt współpracy z globalnymi markami. Rozumiemy, że każdy klient jest inny, dlatego nasze podejście jest zawsze indywidualne i dopasowane do konkretnych potrzeb. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz pełnej robotyzacji linii produkcyjnych, czy tylko częściowej automatyzacji, jesteśmy gotowi dostarczyć rozwiązania, które pomogą Ci osiągnąć Twoje cele produkcyjne. Jesteśmy KSC-Automation - Twoi eksperci od automatyki przemysłowej. Razem możemy stworzyć przyszłość produkcji, która jest wydajna, bezpieczna i innowacyjna. Zapraszamy do współpracy.

KSC-Automation Sp. z o.o. to firma z Wrocławia, która świadczy usługi w zakresie planowania projektów, programowanie PLC, jak również montaż i uruchomienie automatyki, systemów sterowania oraz budowy maszyn przemysłowych.

Obowiązki

  • Uruchomienia systemów automatyki.
  • Automatyzacja maszyn i linii produkcyjnych.

  • Programowanie sterowników PLC.

  • Programowanie paneli HMI.

  • Tworzenie dokumentacji w programie EPlan.

  • Diagnostyka i usprawnianie maszyn.

  • Obszar działania firmy międzynarodowy.

  • Umiejętność pracy zespołowej, sumienność, dokładność, komunikatywność.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub średnie techniczne w zakresie automatyki, elektryki, mechatroniki lub pokrewne.
  • Znajomość zagadnień automatyki przemysłowej, programowania PLC.

  • Znajomość środowiska Siemens TIA Portal i/lub Codesys i/lub Studio 5000.

  • Znajomość oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej – EPlan mile widziana

  • Komunikatywna znajomości języka niemieckiego lub angielskiego (Warunek konieczny).

  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych.

  • Znajomość programowania robotów przemysłowych - mile widziana

  • Kreatywność, samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji.

  • Prawo jazdy kat. B.

  • Znajomość zagadnień z działu robotyki mile widziana.

Oferujemy

  • Stabilną i satysfakcjonującą pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( odpowiadające kwalifikacjom i zaangażowaniu).
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Szkolenia.
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Udział w międzynarodowych projektach w kraju i zagranicą.

Nasza firma działa globalnie.
Usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów biznesowych.
Od wielu lat współpracuje z cenionymi i znanymi w świecie firmami.

Do naszych partnerów biznesowych należą m.in.

  • Volkswagen,
  • Tesla,
  • Daimler - Mercedes - Benz,
  • Siemens.
  • BMW,
oraz wiele innymi firmami o zasięgu globalnym.