Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
Techvisie Personeelsdiensten B.V.

Złota rączka – renowacje.

  • Holandia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Obowiązki

· Malowanie, tapetowanie, gipsowanie, szpachlowanie, tynkowanie
· Drobne prace elektryczne i hydrauliczne
· Renowacja ścian
· Prace przy wykonywaniu wewnętrznych konstrukcji drewnianych
· Montaż i malowanie drzwi i okien
· Prace ogólnobudowlane

Wymagania

· Doświadczenie przynajmniej 4 lata na podobnym stanowisku
· Doświadczenie na terenie Holandii
· Certyfikat VCA mile widziany
· Prawo jazdy
· Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego

Oferujemy

- Bardzo dobre zarobki płacone tygodniowo,
- Pieniądze wakacyjne i urlopowe wypłacane dodatkowo,
- Możliwość zaliczki już po dwóch dniach pracy,
- Możliwość negocjowania stawki już po trzech miesiącach pracy,
- Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z Internetem,
- Ubezpieczenie zdrowotne płacone przez pracodawcę,
- Pomoc accountmanagera w załatwieniu wszelkich formalności,
- Odzież i sprzęt ochrony osobistej oraz elektronarzędzia,
- Atrakcyjne bonusy za polecenie nawet do 200 euro za osobę.