Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Kierownik Projektu IT (Product Owner)

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

RUCH jest największym dystrybutorem prasy w Polsce i jednym z głównych dystrybutorów artykułów codziennego użytku (FMCG). W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy:

Twój zakres obowiązków

  • Inicjowanie, planowanie i zarządzanie projektami IT w obszarze wsparcia, sprzedaży i rozwiązań dedykowanych klientom i kontrahentom dla usług kurierskich i logistycznych
  • Wdrażanie, integracja i standaryzacja rozwiązań informatycznych
  • Zarządzanie i współpraca z zespołami biznesowymi oraz partnerami zewnętrznymi
  • Zapewnienie jakości, terminowości wdrożeń i przekazanie rozwiązań do utrzymania
  • Analiza i rozwój architektury wewnętrznych i zewnętrznych systemów informatycznych wspierających procesy kurierskie i logistyczne
  • Nadzór nad rozwijającymi się oraz już funkcjonującymi systemami na każdym poziomie ich działania, zarówno podczas tworzenia, jak i utrzymywania
  • Zarządzanie backlogiem produktu, priorytetyzacja zadań zgodnie z strategicznymi celami biznesowymi
  • Pełnienie roli punktu kontaktowego dla zespołów roboczych, aby zapewnić synergię działań zespołu projektowego
  • Komunikacja z kierownictwem projektu i/lub Zarządem, w celu zapewnienia zgodności z celami organizacji
  • Współudział w tworzeniu i realizacji strategii obszaru IT Spółki
  • Współpraca z obszarem IT Grupy Kapitałowej

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek IT
  • Minimum 3-letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku o podobnym zakresie odpowiedzialności (preferowane w tworzeniu i wdrażaniu systemów informatycznych wspierających procesy biznesowe przedsiębiorstwa ilub infrastruktury IT)
  • Dodatkowym atutem będzie: doświadczenie w zarządzaniu projektami, które obejmowały wdrożenia rozwiązań systemów logistyki (np. WMS) i systemów wspierających usługi kurierskie oraz znajomość architektury takich rozwiązań
  • Doświadczenie w zarządzaniu rozproszonymi zespołami projektowymi obejmujących zarówno specjalistów IT jak i przedstawicieli partnerów biznesowych
  • Znajomość klasycznych oraz zwinnych metodyk zarządzania projektami
  • Znajomość rynku produktów i rozwiązań informatycznych oraz zagadnień zarządzania złożoną architekturą informatyczną
  • Znajomość języka angielskiego
  • Profesjonalizm innowacyjność w realizacji zadań

To oferujemy

  • Pełną wyzwań pracę w polskiej, stabilnej firmie będącej członkiem grupy kapitałowej Orlen S.A.
  • Zatrudnienie na podstawie B2B
  • Elastyczny czas rozpoczynania pracy między godz. 7:00 a 9:00
  • Parking na terenie firmy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kompetencji w ramach udziału w wielu ciekawych projektach
  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RUCH S.A 03-291 Warszawa Annopol 17A, NIP: 5260250475 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.