Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 22.04.2024

Pomoc kuchenna - zmywająca

  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Inny

Umowa o pracę

Browar Restauracyjny Brofaktura w Siedlcach (ul. Armii Krajowej 5) zatrudni pracownika na stanowisko -

Główne zadania:

  • obsługa maszyn do mycia naczyń
  • czyszczenie sztućców i zastawy
  • dbałość o czystość, właściwy stan sanitarny i techniczny urządzeń
  • utrzymanie porządku w kuchni, w pomieszczeniach socjalnych i magazynach prowiantowych
  • pomoc Szefowi kuchni i pozostałym kucharzom.

Oczekiwania:

  • jeśli jesteś pracowitą, energiczną i dyspozycyjną osobą, która szuka pracy w gastronomii, jako wsparcie pracy kuchni - zapraszamy
  • ważna jest motywacja i zaangażowanie w realizowane zadania
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wymagamy aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych (ewent. gotowości do ich szybkiego uzupełnienia)

Oferujemy:

  • umowę o pracę i wynagrodzenie zawsze na czas
  • pracę w młodym zespole
  • możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie