Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 19.04.2024

Specjalista ds. jakości/laborant

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

ubój drobiu

Obowiązki

  • pobór prób i przeprowadzenie badań mikrobiologicznych wyrobu gotowego;
  • kalibracja, sprawdzanie i obsługa urządzeń pomiarowych;
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu produkcyjnego i prawidłowością prowadzonych zapisów kontrolnych;
  • kontrola stanu sanitarno-higienicznego zakładu;
  • uczestniczenie w utrzymaniu standardów jakościowych BRC i IFS;
  • kontrola przebiegu i skuteczność procesów mycia i dezynfekcji.

Wymagania

  • mile widziane doswiadczenie na podobnym stanowisku i znajomość norm BRC i IFS;
  • wykształcenie wyższe ( preferowane kierunki:technologia żywności, towaroznawstwo, mikrobiologia, biotechnologia lub pokrewne);
  • mile widziana poszerzona wiedza z zakresu mikrobiologii i badań mikrobiologicznych żywności;
  • wysokie umiejętności analityczne;
  • samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań;
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy.

Oferujemy

  • bony świąteczne;
  • paczki świąteczne dla dzieci.