Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 09.04.2024
ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA

Projektant / Asystent Projektanta w Dziale Projektów

  • Warszawa, mazowieckie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA świadczy usługi z zakresu rozwiązań dla energetyki, które realizowane są przez zespół doświadczonych fachowców.

Nasz zespół to inżynierowie z olbrzymią wiedzą praktyczną, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Synergia ich kompetencji w połączeniu z otwartością na niestandardowe pomysły oraz stosowanie nowoczesnych praktyk gwarantujących najwyższą jakość obsługi służą harmonijnej, opartej na dialogu współpracy z Klientami i budowaniu ich zaufania poprzez natychmiastowe reagowanie na zgłaszane potrzeby.

Dynamicznie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku z branży energetycznej Elektrometal Energetyka SA () poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku Asystent Projektanta/ Projektant w Dziale Projektów

Obowiązki

  • Przygotowanie projektów rozdzielnic średniego napięcia (obwodów pierwotnych i wtórnych);
  • Weryfikacja projektów pod kątem błędów, odstępstw od standardów, możliwości optymalizacji oraz proponowanie rozwiązań alternatywnych;
  • Uzgadnianie i sprawdzanie dokumentacji technicznej pod względem zgodności ze specyfikacjami technicznymi oraz normami;
  • Wsparcie techniczne dla projektantów zewnętrznych;
  • Prowadzenie wyjaśnień technicznych z Klientami w ramach realizowanych projektów;
  • Współpraca innymi działami w Firmie;

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Umiejętność pracy w programie AutoCAD;
  • Znajomość pakietu Microsoft Office;
  • Znajomość prawa budowlanego oraz obowiązujących norm i przepisów;
  • Umiejętność pracy w zespole międzybranżowym;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych,
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność i pracowitość

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia
  • pracę w dynamicznym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjny system wynagradzania
  • owocowe poniedziałki
  • dofinansowanie do opieki medycznej
  • ubezpieczenie na życie
  • karty Multisport