Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 12.04.2024
KBTI Poland

Pracownik produkcji żywności – nocna zmiana

  • Belgia zagranica

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) poszukuje pracowników produkcyjnych – produkcja zdrowej żywności (stała nocna zmiana).Miejsce pracy: Westerlo

Obowiązki

  • praca na linii produkcyjnej
  • obsługa maszyn mieszających
  • czynności związane z gotowaniem np. mieszanie makaronu, krojenie warzyw
  • kontrola jakości produktu

Wymagania

  • znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego w stopniu komunikatywnym (min. B1)
  • doświadczenie w pracy przy produkcji żywności
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • własne zakwaterowanie w okolicach Westerlo
  • własny dojazd do pracy

Oferujemy

  • belgijska umowa
  • możliwość długoterminowego zatrudnienia
  • darmowe posiłki

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy Aplikuj w temacie wpisując "Pracownik produkcji nocna zmiana - Westerlo" . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)"