Wychowawca (k/m) do placówki opiekuńczo-wychowawczej typu rodzinnego

  • Siedlce, mazowieckie pow. Siedlce

Inny

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
  • Inne wymagania: wykształcenie średnie i pozytywna opinia koordynatora rodzinnej pieczy zastępczej, gotowość rozpoczęcia lub bycie w trakcie szkolenia dla kandydatów na rodziców zastępczych, wysoka motywacja do pracy z dziećmi,
    stabilność emocjonalna i predyspozycje psychofizyczne, doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, praktyczne umiejętności życiowe, duża dyspozycyjność, niekaralność
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 400 PLN
  • Opis wynagrodzenia: - szkolenia, superwizje, wsparcie psychologiczno-pedagogiczne i techniczno-administracyjne, naukę/doskonalenie języka angielskiego/niemieckiego na platformie e-learningowej
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)