Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Projektant sieci FTTH/ HFC

Spółka z o.o.
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Dostawca rozwiązań telekomunikacyjnych specjalizujący się w projektowaniu i budowie sieci zatrudni kandydata/ kandydatkę z doświadczeniem na stanowisko:

Projektant sieci telekomunikacyjnych

Oferujemy

• Stałą, długoterminową pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus bogaty pakiet świadczeń
• Zatrudnienie na umowę preferowaną przez Ciebie (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwości rozwoju i awansu w strukturach firmy
• Wszelkie narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na tym stanowisku
• Samodzielne stanowisko pracy
Oczekiwania:
• Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
• Wykształcenie wyższe kierunkowe
• Uprawnienia w zakresie projektowania - mile widziane
• Znajomość Cad i Qgis
• Umiejętność czytania map geodezyjnych
• Samodzielność i odpowiedzialność
Obowiązki:
• Wykonywanie projektów sieci (FTTH, HFC, projekty budowlane)
• Przygotowywanie opisów, rysunków
• Nadzór projektowy nad wykonywanymi inwestycjami

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV w odpowiedzi na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.