Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024

Specjalista ds. wprowadzania danych

Agencja Zatrudnienia Fundacji Fuga Mundi
  • Lublin, lubelskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Wymagane orzeczenie o niepełnosprawności

Podstawowe obowiązki:
• wprowadzanie danych do systemu zgodnie z ustalonymi standardami firmy
• zapewnianie dokładności i kompletności wprowadzania danych
• monitorowanie poprawności danych oraz ich aktualizacja
• współpraca z pracownikami w celu uzyskania niezbędnych informacji
• utrzymanie poufności i bezpieczeństwa danych
• obsługa urządzeń biurowych: komputer, drukarka, skaner

Wymagania

• wykształcenie wyższe
• znajomość podstawowych narzędzi biurowych, w tym MS Office
• umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
• dokładność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenie kwalifikacji
• pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym
• przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie zespołu

Udział w rekrutacji w ramach projektu "Start Kariery", współfinansowanego ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych.