Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Niemieckojęzyczny specjalista ds. sprzedaży

Office People Personalmanagement
  • Szczecin, zachodniopomorskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Posiadasz doświadczenie sprzedażowe? Zależy Ci na pracy stacjonarnej, gdzie ceni się wieloletnią współpracę, a do tego jesteś osobą płynnie komunikującą się w języku niemieckim?

Jeśli tak, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Agencja Office People Poland o numerze 30275 rekrutuje na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży w Stargardzie.

Szukamy osoby, która:
- jest mistrzem/mistrzynią w utrzymywaniu długofalowych relacji z klientem
- czuje się doskonale w analizie danych
- chętnie podejmie pracę stacjonarną
- posiada prawo jazdy kat. B i jest gotowa do delegacji
- komunikuje się w j. niemieckim B2

Mile widziane:
- doświadczenie w sprzedaży w obszarze produkcyjnym

Sprawdź, co oferujemy:
- umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
- premie oraz dodatki urlopowe
- pakiet benefitów (multisport., ubezpieczenie grupowe)
- auto służbowe
- gotową bazę klientów
- możliwość rozwoju w strukturach firmowych

Poznaj zadania na stanowisku:
- rozwijanie sprzedaży z klientami firmy
- prowadzenie negocjacji oraz konstruowanie ofert
- codzienna praca z systemem SAP
- odbywanie delegacji do klientów

Chcesz porozmawiać o szczegółach? Aplikuj

Podobne oferty pracy