Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024

Kobieta sprzedawca do sklepu outlet odzież obuwie

Luknet_shop
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Handlowiec

Umowa o pracę

Poszukuje osoby do pracy na stanowisku sprzedawca/doradca klienta w sklepie outlet -odzież obuwie perfumy.
Sprzedaż stacjonarna oraz przez internet (allegro).

Praca połączona z osobistą współpracą z szefem :)

Twój zakres obowiązków:
* Obsługa klienta i pomoc w doborze ubrań,
* Przyjmowanie towaru i rozpakowywanie dostaw,
* Dbanie o estetyczny wygląd sklepu oraz prezentację towaru na wieszakach,
* Obsługa kasy fiskalnej i dokonywanie transakcji sprzedaży,
* Doradzanie klientom w zakresie trendów modowych i stylizacji,
*Odpowiedzialność za utrzymanie porządku w miejscu pracy.
*Realizacja celów sprzedażowych i dbanie o osiągnięcie założonych wyników,
*Współpraca z zespołem w celu osiągnięcia sukcesu sprzedażowego,
*Zachowanie pozytywnego podejścia i profesjonalnej postawy wobec.

Moje wymagania:
*Znajomość systemów sprzedażowych i programów komputerowych,
*Znajomość podstawowych zasad obsługi klienta i umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientami,
*Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
*Dokładność i skrupulatność,
*Zdolności matematyczne i umiejętność szybkiego liczenia,
*Orientacja na jakość obsługi klienta, dbałość o wysoki standard usług,
*Odpowiedzialność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
*Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem,
*Znajomość asortymentu towarów sprzedawanych w sklepie,
*Zdolność do pracy w warunkach stresowych.

Wynagrodzenie 5000 brutto + premia sprzedażowa.
Za relacje z szefem dodatkowe wynagrodzenie :)
Wszystko do uzgodnienia (2000-3000).

Praca 5 dni w tygodniu godz. 9-17 lub 10-18, sobota dodatkowo.

Na początku okres próbny 1-3 miesięcy potem na rok umowa.