Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 08.04.2024

Starszy inspektor w Sekcji Radiokomunikacji Wydziału Łączności i Informatyki Komendy Wojewódzkiej Po

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
  • Białystok, podlaskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca związana z prowadzeniem spraw związanych z bieżącymi naprawami i utrzymaniem w sprawności technicznej sprzętu łączności radiowej w jednostkach Policji woj. Podlaskiego oraz modernizowaniem eksploatowanych systemów radiowych.
Kontakt bezpośredni oraz telefoniczny z pracownikami autoryzowanych punktów napraw sprzętu łączności w celu przekazania sprzętu do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, a także z pracownikami i funkcjonariuszami jednostek Policji woj. podlaskiego oraz ze służbami łączności resortu spraw wewnętrznych i administracji w celu dokonania uzgodnień, wyjaśnienia wątpliwości, problemów oraz udzielania informacji i porad dotyczących działania lub wdrażania systemów łączności radiowej.

Stanowisko pracy usytuowane jest na parterze budynku z częstym przemieszczaniem się na I piętro oraz do innych obiektów na terenie woj. podlaskiego, w których znajdują się urządzenia sieci radiowych Policji
narzędzia i materiały pracy: testery, narzędzia warsztatowe, biurko, telefon, komputer,
Bariera architektoniczna: w budynku brak jest windy,
Sporadycznie praca w terenie (wdrażanie w KMP/KPP woj. podlaskiego
Sporadycznie nietypowe godziny pracy w tym dyżury (dyżury domowe, dyspozycyjność i mobilność po ustawowych godzinach pracy – w przypadku uszkodzeń sprzętu łączności radiowej pilny przyjazd do jednostki w celu usunięcia awarii)
Praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy.

  • Nadzoruje stan techniczny urządzeń systemów łączności radiowej w tym wykonuje okresowe przeglądy profilaktyczne i konserwacyjnr, remontuje i naprawia sprzęt łączności radiowej.
  • Wgrywa wykorzystując specjalistyczne oprogramowania zaktualizowaną konfigurację do radiotelefonów.
  • Przyjmuje i wydaje sprzęt łączności do napraw i przeglądów.
  • Przeprowadza oględziny i pomiary: masztów, systemów antenowych oraz połączeń instalacji uziemiającej.
  • Wykonuje instalację nowego sprzętu oraz pomiary kontrolne urządzeń przewożonych w celu zapewnienia łączności radiowej dla potrzeb służb i jednostek Policji woj. podlaskiego.
  • Prowadzi dokumentację eksploatacyjno-ewidencyjną sprzętu łączności radiowej w zakresie przeinstalowań i montażu systemów radiowych w pojazdach służbowych.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 6 miesięcy doświadczenia zawodowego doświadczenia w zakresie projektowania, wdrażania lub utrzymania systemów radiokomunikacyjnych
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa
  • Ogólna znajomość urządzeń i systemów radiokomunikacyjnych (radiotelefony, systemy antenowe, przemienniki radiowe, standard ETSI DMR)
  • Praktyczna obsługa urządzeń pomiarowych stosowanych w radiokomunikacji.
  • Praktyczne umiejętności w zakresie diagnozowania uszkodzeń i usuwania awarii urządzeń radiokomunikacyjnych.
  • Znajomość programów graficznych.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe magisterskie o profilu elektrycznym
  • doświadczenia zawodowego
  • Przeszkolenie w zakresie obsługi systemów radiokomunikacyjnych.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Systematyczność
  • Samodyscyplina
  • Dyspozycyjność
  • Obsługa komputera -znajomość pakietu biurowego

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników