Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Starszy inspektor ds. Planowania i Sprawozdawczości

Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku
  • Białystok, podlaskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- Kontakt osobisty i telefoniczny z funkcjonariuszami i pracownikami komórek organizacyjnych urzędu.

- Stanowisko pracy usytuowane jest na I piętrze budynku jednostki
w pomieszczeniu biurowym.
- Narzędzia i materiały pracy: praca w pomieszczeniu biurowym; biurko, telefon stacjonarny i komórkowy, komputer, drukarka, szafy biurowe.
- Warunki dodatkowe: praca przy świetle naturalnym i sztucznym, pomieszczenie ogrzewane.
- Bariera architektoniczna – w budynku brak jest windy.

  • Prowadzi okresową i doraźną sprawozdawczość rzeczowo – finansową wydziału oraz gromadzi dane z działalności inwestycyjno – remontowej oraz innych obszarów działalności wydziału.
  • Dokonuje bieżącej analizy wydatków w poszczególnych pozycjach analitycznych budżetu wydziału oraz sporządza miesięczne zapotrzebowanie na środki budżetowe związane z terminowymi oraz bieżącymi wydatkami wydziału.
  • Sporządza wydziałowe plany rzeczowo – finansowe i zamówień publicznych oraz ich korekty.
  • Sprawdza dokumenty finansowe w zakresie prowadzonych zadań remontowych i inwestycyjnych (faktury, rachunki) pod względem merytorycznym.
  • Opracowuje wnioski do komórki finansowej KGP o dodatkowe zasilenie pozycji budżetowych obsługiwanych przez wydział w zakresie działalności inwestycyjno – remontowych).
  • Identyfikuje potrzeby szkoleniowe policjantów i pracowników Policji, opracowuje harmonogram przedsięwzięć w ramach doskonalenia zawodowego lokalnego Wydziału, sporządza wykaz potrzeb Wydziału w zakresie organizacji przedsięwzięć szkoleniowych, tj. zajęć doskonalących teoretycznych, praktycznych oraz warsztatów, niezbędnych do ujęcia w Rocznym Planie Doskonalenia Lokalnego KWP w Białymstoku.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie lub średnie branżowe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia w administracji
  • Poświadczenie bezpieczeństwa upoważniające do dostępu do informacji niejawnych o klauzuli „poufne” lub zgoda na przeprowadzenie postępowania sprawdzającego w celu wydania poświadczenia bezpieczeństwa
  • Znajoność przepisów z zakresu prawa zamówień publicznych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność korzystania z pakietu MS Office
  • Zdolności analityczne
  • Interpretacja przepisów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego pracy w administracji
  • Przeszkolenie z zakresu zamóień publicznych
  • Dyspozycyjność
  • Umiejętność pracy zespolowej
  • Znajomość przepisów Ustawy o slużbie cywilnej.

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników