Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024

Stolarz meblowy / pomocnik stolarza z możliwością krótkich wyjazdów za granicę

  • Rzezawa, małopolskie pow. bocheński

Stolarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Pracodawca nie wymaga CV

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

  • Jesteśmy producentem wysokiej klasy mebli hotelowych na wymiar. Od ponad 10 lat współpracujemy z partnerami zagranicznymi, głównie na rynku francuskim. Zrealizowaliśmy kilkadziesiąt kompleksowych projektów, m.in. dla grupy Accor, Louvre-Hotel, Radisson, Hilton. Naszą markę budujemy na fundamentach zaangażowanego we wspólny cel zespołu ludzi, którzy w pracy zawodowej realizują swoje pasje.

    w związku z rozwojem firmy szukamy pracowników.

    DOŁĄCZ DO NASZEJ WSPANIAŁEJ ZAŁOGI!

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów do produkcji
  • dopasowywanie i sklejanie lub łączenie podzespołów w elementy
  • oklejanie mebli
  • montaż i składanie mebli
  • kontrolowanie jakości produktu na etapie montażu i składania
  • wykonywanie obróbki mechanicznej drewna i materiałów drewnopochodnych oraz ręcznej obróbki przez skrawanie, struganie, frezowanie, piłowanie
  • konserwacja narzędzi i sprzętu
  • posługiwanie się przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • praca na podstawie wyobraźni przestrzennej
  • obsługiwanie elektronarzędzi i maszyn
  • czytanie planów i rysunków technicznych
  • dbałość o ład i porządek w miejscu pracy
  • przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ
  • wykonanie innych, niezbędnych na stanowisku zadań zleconych przez pracodawcę

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
  • umiejętność posługiwania się elektronarzędziami
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • chęć uczenia się i zorientowanie na dobrą współpracę z innymi

Oferujemy

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, w firmie z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku
  • komfortowe warunki pracy – ogrzewana i klimatyzowana hala produkcyjna
  • uczciwe wynagrodzenie, adekwatnie do umiejętności i zaangażowania
  • dobrą atmosferę opartą na współpracy i wzajemnym szacunku
  • możliwość krótkich wyjazdów w delegację do Francji (dla chętnych, DODATKOWO PŁATNE)
  • udział w projektach realizowanych dla największych marek hotelowych w Europie i realną szansę na podnoszenie kwalifikacji
  • ubezpieczenie grupowe
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do kart sportowych
  • Administratorem danych osobowych jest MCP Sp. z o.o. 32-765 RZEZAWA Przemysłowa 56, NIP: 8681950697. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez MCP Sp. z o.o. 32-765 RZEZAWA Przemysłowa 56, NIP: 8681950697 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.