Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
B.P.B.P. Kosmonosy

Operator koparki

  • Czechy zagranica
  • 9 000-10 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego odegrało, w swojej historii, ważną, kluczową rolę w kreowaniu wizerunku miejscowości Mlada Boleslav i może poszczycić się realizacją wielu obiektów (realizacja obiektów przemysłowych, konstrukcje pod klucz -realizacja budynków mieszkalnych i administracyjnych).  Budujemy z wykorzystaniem najnowszych materiałów i technologii z dużym naciskiem na zapewnienie jakości.

Korzystamy z najnowszych materiałów i aktualnie preferowanych technologii. Wysoko wykwalifikowana kadra fachowców oraz bogate, dobrze wyposażone zaplecze gwarantuje wysoką jakość wykonywanych prac. Zrealizowano wiele obiektów produkcyjnych, często w trudnych warunkach i podczas eksploatacji.

Zakres obowiązków

  • Wykonywanie pracy zgodnie z kwalifikacjami
  • Dokładność w wykonywaniu prac
  • Dbałość o powierzone narzędzia

Wymagania

  • Uprawnienia na koparkę
  • Dobra organizacja pracy
  • Dokładność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku

Oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Zakwaterowanie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie minimum 9 000 - 10 000 zł brutto
  • Szerokie możliwości rozwoju i awansu
  • Szkolenia stanowiskowe
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Wymiar urlopu 26 dni

  • Administratorem danych osobowych jest B.P.B.P. Kosmonosy 293 06 Kosmonosy - Mlada Boleslav Kosmonosy Linhartova 172, NIP: CZ48683396. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez B.P.B.P. Kosmonosy 293 06 Kosmonosy - Mlada Boleslav Kosmonosy Linhartova 172, NIP: CZ48683396 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.