Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Inter Trade Sp. z o.o.

Pracownik produkcji i serwisu

  • Niepruszewo, wielkopolskie pow. poznański

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Nasza firma

Już od kilkunastu lat pomagamy naszym klientom. W czym?

Obsługujemy branżę przemysłową, doradzamy klientom w aspektach technicznych, pomagamy rozwiązywać problemy z jakimi borykają się w swoich zakładach np. w utrzymaniu ruchu. Sprzedajemy produkty, komponenty, ale jesteśmy dla naszych klientów również po to, aby wspomóc ich w zakresie specjalistycznej wiedzy, doradztwie technicznym, w realizacji projektów z zakresu m.in budowy maszyn, automatyzacji procesów produkcyjnych, optymalizacji układów pneumatycznych, hydraulicznych, napędów i wielu innych, wynikających z bieżących potrzeb.

Nie boimy się wyzwań! Większość naszych rozwiązań realizowanych u klientów jest prototypowa. Nieustannie uczymy się, szukamy innowacyjnych rozwiązań.

A wszystko to jest możliwe dzięki naszym pracownikom, którzy nie muszą, a chcą! Każdy z nas wie w którym kierunku zmierza firma, jakie są oczekiwania i zasady działania. Zostały ona odzwierciedlone w naszej misji UTRZYMUJEMY PRZEMYSŁ W RUCHU i wizji DOSTARCZAĆ NOWOCZESNE ROZWIĄZANIA DLA PRZEMYSŁU.

Chcesz wiedzieć o nas więcej?

Zajrzyj na www.intertrade.com.pl lub na nasz profil na FB, Lin.

Chcesz dołączyć do ludzi z pasją i szukasz stabilnej pracy na pełny etat ?

Dołącz do Zespołu naszej spółki Potyrała, Oddział w Niepruszewie k. Poznania, jako pracownik produkcji i serwisu!

Zakres obowiązków

  • przygotowywanie i obróbka taśm transportujących zgodnie ze zleceniem produkcyjnym
  • realizacja zleceń produkcyjnych w serwisie, w siedzibie firmy
  • przeprowadzanie serwisów na miejscu u klienta
  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych.

Wymagania

  • praktycznej znajomości zagadnień technicznych
  • zdolności manualnych
  • precyzji w realizacji powierzonych zadań
  • chęci do nauki i zdobywania nowych umiejętności
  • prawa jazdy kat. B
  • dobrej organizacji pracy własnej
  • dyspozycyjności, odpowiedzialności i sumienności.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełny etat
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dogodne warunki i profesjonalne narzędzia pracy
  • szkolenia w zakresie zajmowanego stanowiska
  • wsparcie kolegów z serwisu i przełożonego, szczególnie w okresie wdrożenia na danym stanowisku pracy
  • możliwość nauki i rozwoju w zakresie taśm i usług związanych z tym asortymentem.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Administratorem danych osobowych jest Inter Trade Sp. z o.o. 43-502 Czechowice- Dziedzice ul. Legionów 243A, NIP: 5482313420. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Inter Trade Sp. z o.o. 43-502 Czechowice- Dziedzice ul. Legionów 243A, NIP: 5482313420 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.