Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.04.2024
Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG

Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

  • Niemcy zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Rübsam Fachkräfte jest prowadzonym przez właścicieli rzemieślniczym przedsiębiorstwem usługowym w zakresie techniki budownictwa, techniki statków oraz przemysłowej, które funkcjonuje na terenie całych Niemiec.

Ze względu na nasze kwalifikacje możemy towarzyszyć naszym Klientom w całym etapie realizacji aż do momentu uzyskania kompletnie funkcjonalnego wyposażenia.

W naszych oddziałach oferujemy naszym pracownikom różnorodne zadania na wielu projektach. Przy tym jesteśmy skupieni na indywidualnym rozwoju fachowym i osobistym Pracowników tak aby przygotować ich na wyzwania zawodowe dnia codziennego.

Miejsce pracy: Niemcy

Rozmawiamy po polsku :)

Zakres obowiązków

  • Praca na terenie Niemiec
  • Konserwacja i uruchomienie maszyn i urządzeń
  • Montaż oraz przegląd wyposażenia i systemów technicznych
  • Identyfikacja i eliminacja usterek maszyn i systemów
  • Praca z rysunkiem technicznym

Wymagania

  • Znajomość języka niemieckiego (minimum A2)
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość hydrauliki i pneumatyki
  • Gotowość do zmiany miejsca pracy
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stałe stabilne zatrudnienie na niemieckiej umowie o prace na czas nieokreslony
  • Atrakcyjne wynagrodzenie ok. 17,00 €/h-19,00 €/h Brutto na start w zależności od kwalifikacji
  • Płatne nadgodziny, 25%, 50% i 100%
  • Ubezpieczenie socjalne i zdrowotne dla pracownika i jego rodziny
  • Dieta za każdy przepracowany dzień :
    • opcja-10 € Netto+80 € netto( za zjazdy do Polski na weekend)
    • badz opcja -16 € Netto
    • Badz pelna dieta-okolo 50 Euro netto za kazdy przepracowany dzien (Zakwaterowanie we wlasnym zakresie)
  • Opłacone zakwaterowanie zapewnione przez nas przez cały czas pracy, pokoje 1 osobowe z dostępem do kuchni
  • Premie świąteczne i wakacyjne-2 razy w roku
  • Zaliczki cotygodniowe
  • Ubranie robocze oraz narzędzia do pracy zapewnia nasza firma
  • Płatny urlop 25 – 30 dni w roku
  • Premie za polecenie innego pracownika, który zostanie zatrudniony-1000€
  • Osoby dołączające do naszego zespołu otrzymują zwrot kosztów przyjazdu w wysokości 180 euro, z pierwszą wypłatą na konto bankowe.

    W przypadku gdy nie będziemy razem pracować, zwrócimy 90 euro na miejscu w gotowce

  • Dopasowanie odpowiedniej klasy podatkowej oraz zapewnienie wniosków o Kindergeld
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dodatki do urlopu
  • Dodatki świąteczne
  • Program poleceń pracowników
  • System premiowy
  • Szkolenie stanowiskowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest RÜBSAM Specialists GmbH & Co. KG 36-043 Fulda Christian-Wirth-Str. 1, NIP: 250340522. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RÜBSAM Specialists GmbH & Co. KG 36-043 Fulda Christian-Wirth-Str. 1, NIP: 250340522 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.